بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

1609001484 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

بیوگرافی مسعود سعیدی

مسعود سعیدی متولد سال ۱۳۶۶ در شیراز است و درحال حاضر در تهران زندگی می کند. مسعود سعیدی در سال ۱۳۸۵ کار خود را در عرصه ی موسیقی آغاز کرد.

چکیده ای از “بیوگرافی مسعود سعیدی”:

نام: مسعود سعیدی

متولد: اسفند ۱۳۶۶ شیراز

ملیت: ایران

سبک‌: پاپ

بیوگرافی مسعود سعیدی:

مسعود سعیدی در اسفند 1366 شیراز متولد شد. پدر و مادرش اصالتا آبادانی هستند خودش در شیراز بدنیا آمده است و در سال 1380 وقتی 14 ساله بود به تهران مهاجرت کردند و خیلی زود وارد محافل موسیقی شد.

مسعود سعیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران است، از سنین کودکی فعالیت خود را شروع کرده است، مسعود سعیدی در سال ۱۳۸۵ کار خود را در عرصه ی موسیقی شروع کرد ، مسعود سعیدی اولین خواننده سبک R&B در ایران است.

1609001489 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

عکس های جدید مسعود سعیدی

مسعود سعیدی از 10 سالگی شروع به خواندن آوازهای ایرانی‌ کرد و زیر نظر اساتید مجربی نظیر مرحوم استاد محمد نوری کار خود را ادامه داد. در 16 سالگی شروع به یادگیری ساز گیتار کرد.

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی عبیر نعمه خواننده و موسیقیدان زن لبنان + عکس

مسعود سعیدی با ترانه بیقرار شروع به کار نمود که آن زمان با نام مسعود شهرت داشت، سپس سعی نمود با ترکیب و تلفیق سبک R&B با سبک های دیگر که شناخته شده تر هستند آرام آرام گوش شنونده ها را با R&B آشنا کند. مسعود سعیدی مدتی بعد از فعالیت وارد گروه های رپری شد و با خیلی از بچه های رپ مثل هیچکس، رضا پیشرو، فلاکت و تتلو آهنگ خواند، اما از سال 87 بدنیال تعهدی که برای ارشاد داد سعی کرد راه خود را از رپ جدا کند و به سمت سوی موسیقی پاپ رفت.

1609001491 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

مسعود سعیدی خواننده ایرانی

آثار هنری مسعود سعیدی :

تک آهنگ ها:

باور کن

دورم زد

استرس

چه فازیه

گمم کردی

هستم

دوست داشتن

کی میدونه

تو عشقم شدی

حسی که دارم

فرصت

تو فقط مال منی

آلبوم ها :

آهنگ های طلایی

نفسگیر

موزیک ویدئو :

کی میتونست

با تو خوشبختم

عکس های مسعود سعیدی:

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی تینا پاکروان + عکس های خانواده و همسرش

3550719515 بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

عکس های اینستاگرام مسعود سعیدی

1609001500 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

مسعود سعیدی به همراه میثم ابراهیمی خواننده

1609001504 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

عکس مسعود سعیدی

1609001506 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

بیوگرافی مسعود سعیدی

1609001510 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

عکس های اینستاگرام مسعود سعیدی

1609001512 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

مسعود سعیدی

1609001515 robeka.ir بیوگرافی مسعود سعیدی + عکس

مسعود سعیدی خواننده ایرانی

برگرفته از بیتوته

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی صبا راد مجری و نویسنده + عکس صبا راد

بیوگرافی صبا راد صبا راد با نام اصلی فاطمه راد، مجری و نویسنده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است. خلاصه بیوگرافی صبا راد : نام اصلی : فاطمه راد متولد: 59/08/30 تهران ملیت : ایران پیشه : مجری ، نویسنده تحصیلات : کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی سالهای فعالیت: 75 تا کنون همسرها: مرتضی علی آبادی (طلاق) مانی رهنما بیوگرافی صبا راد: فاطمه راد با نام هنری صبا راد متولد 30 آبان ماه سال 1359 در تهران می باشد صبا راد دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی می باشد. صبا راد گویندگی را در رادیو و از سال 75 آغاز نمود. صبا راد گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. طبق گفته صبا راد : برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و دوست داشتند که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند. عکس های جدید صبا راد صبا راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است. صب..