بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

1610076237 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

عکس ها و بیوگرافی فرخ نعمتی

فرخ نعمتی در سال 1330 در تهران متولد شد. همسر وی «سهیلا رضوی»، بازیگر می باشد. بازی در سینما را از سال 1363 با «زائر خلف»آغاز کرد. در ادامه این مقاله بیوگرافی فرخ نعمتی را میخوانیم.
چکیده ای از بیوگرافی فرخ نعمتی:

زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون

تولد: ۱ آذر ۱۳۳۰ ‏

تهران، ایران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

سال‌های فعالیت: ۱۳۶۳ تا کنون

همسر: سهیلا رضوی

مدرک تحصیلی: لیسانس مدیریت اقتصادی

1610076241 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

عکس های فرخ نعمتی

بیوگرافی فرخ نعمتی:

فرخ نعمتی متولد ۱ آذر ۱۳۳۰ در تهران، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. خانواده پدری و مادری فرخ نعمتی اصالتا طالقانی هستند. وی دارای لیسانس مدیریت اقتصادی است.

فرخ نعمتی به صورت حرفه ای فعالیت خود را از سال 1358 وقتی 28 ساله بود با ‘نمایش لمون با’ در تالار اصلی تئاتر شهر شروع کرد و تا مدت ها در عرصه تئاتر فعالیت می کرد و در سال 1362 با سریال نوروزنامه برای اولین بار جلوی دوربین رفت و در سال 1363 با فیلم زائر خلف به کارگردانی یدالله نوعصری وارد پرده سینما شد. بازی فرخ نعمتی در سریال خانه سبز باعث شهرتش شد.

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی اردشیر کاظمی

1610076244 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

تصاویر فرخ نعمتی

بازی فرخ نعمتی در نقش امام رضا (ع):

حضور فرخ نعمتی در ولایت عشق سال 1375 در نقش امام رضا (ع) بود که با اینکه چهره اش مشخص نبود اما صدای ناب او تا همیشه در یادها ماندگار شد.

1610076247 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

عکس جدید فرخ نعمتی

ازدواج فرخ نعمتی:

فرخ نعمتی و همسرش سهیلا رضوی یکی از زوج های موفق سینمای کشورمان هستند که زندگی عاشقانه ای دارند. ماحصل این ازدواج 2 پسر می باشد که پسر اولشان در سال 55 و پسر دومشان در سال 61 متولد شد. که هردو پسرشان ازدواج کرده است.

1610076252 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

فرخ نعمتی و همسرش سهیلا رضوی

نحوه آشنایی با سهیلا رضوی از زبان فرخ نعمتی:

خواهر بزرگم با مادر سهیلا همکلاس بود. وقتی بچه بودیم چند باری همدیگر را دیده بودیم و عاقبت با هم ازدواج کردیم. من و همسرم هر دو بازیگریم و یکی از زوج های قدیمی هم به حساب می آییم. معتقدم برای زندگی مشترک موفق هر دو طرف باید گذشت داشته باشند، یکدیگر را دوست بدارند و با هم مهربان باشند. زندگی مشترک فرصتی به آدم ها نمی دهد که آنها در تضاد با یکدیگر قرار گیرند.

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی روفیا محضری + عکس های روفیا محضری

وقتی در سن جوانی ازدواج می کنی رشد و تکامل ذهنی در زندگی مشترک شکل می گیرد و مرد و زن با هم کامل شده و به مرور تبدیل به یک نفر می شوند. تکامل در ارتباط درست و مشترک زن و مرد شکل می گیرد و ازدواج بهترین شکل تکامل زن و مرد است. حضور سهیلا در زندگی ام همان موهبتی است که وعده داده شده بود و از آسمان برایم نازل شد.

1610076256 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

عکس های جدید فرخ نعمتی و همسرش

1610076260 robeka.ir بیوگرافی فرخ نعمتی + عکس های فرخ نعمتی

فرخ نعمتی و سهیلا رضوی

منبع: بیتوته

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی عبیر نعمه خواننده و موسیقیدان زن لبنان + عکس

عبير نعمه خواننده عبیر نعمه خواننده زن و موسیقیدان لبنانی است. عبیر نعمه یکی از خوانندگان توانمند عرب زبان است که البته به راحتی نیز انگلیسی صحبت می‌کند. عبیر نعمه توانایی اجرای انواع موسیقی سنتی عربی ، موسیقی سنتی لبنان، موسیقی رهبانی و موسیقی مقدس را دارد. خلاصه بیوگرافی عبیر نعمه : نام : عبیر نعمه متولد : 19 مه 1980 تانورین ، لبنان حرفه : خواننده و موسیقی دان سبک موسیقی : مقدس عبیر نعمه متولد 19 مه 1980 خواننده لبنانی و موسیقی دان است. وی موسیقی سنتی طرب ، موسیقی سنتی لبنان و موسیقی مقدس را در کلیساهای سریانی – مارونی ، سریانی – ارتدکس و بیزانس اجرا می کند. به دلیل استعداد وی در انجام دیالوگ های بین سبک های مختلف موسیقی ، از عبیر نعمه به عنوان ” متخصص همه سبکها” یاد شده است. عبیر نعمه نوازنده قانون (یک ساز سنتی) است و مدرک لیسانس با بالاترین درجه از دانشگاه آواز شرقی از دانشگاه روح القدس کسلیک کسب کرده است. استعداد مشهور عبیر نعمه به سرعت توسط مخاطبان لبنانی ، عربی ، یونانی و سریانی شناخته شد. بیوگرافی عبير نعمه عبیر نعمه به عنوان یک خواننده مدرن شرقی ، نقش اصلی را در نما..