بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو و همسرش

ali sokhangoo بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرش

بیوگرافی علی سخنگو

علی سخنگو زاده 31 شهریورماه 1362بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است و تک فرزند خانواده می باشد. وی مدرک لیسانس کارگردانی دارد.

بیوگرافی علی سخنگو

شروع فعالیت

علی سخنگو بازیگری را با تئاتر شروع کرد. علی سخنگو دستیار کارگردان سینما منوچهر هادی است، او با اصرار منوچهر هادی، کلاس های بازیگری را گذراند و در سریال تلویزیونی دل دادگان به کارگردانی منوچهر هادی در سال 1397 در نقش پارسا بازی کرد و به شهرت رسید. علی سخنگو همچنین در فیلم های سینمایی کارگر ساده نیازمندیم و  آینه بغل نیز بازی کرده است.

ali sokhangoo8 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشعکس کودکی علی سخنگو
ali sokhangoo 03 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشتصاویر علی سخنگو

ازدواج

علی سخنگو با سارا نجفی در سال 88 درمؤسسه استاد حمید سمندریان هم دوره بودند و ازهمان جا با هم آشنا شدند و در 30 مرداد 1397 ازدواج کردند. سارا نجفی متولد 22 آذر 1363 در تهران و بازیگر است. علی سخنگو و همسرش از دوستان نزدیک یکتا ناصر و منوچهر هادی هستند.

بیشتر بخوانید:  بیوگرافی نیلوفر شهیدی

 

عکس های علی سخنگو

ali sokhangoo 04 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشعلی سخنگو و همسرش سارا نجفی
ali sokhangoo 05 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشعکسهای علی سخنگو و همسرش
ali sokhangoo 06 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشمنوچهر هادی و علی سخنگو
ali sokhangoo 07 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشمنوچهر هادی، یکتا ناصر، علی سخنگو
ali sokhangoo 10 بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو  و همسرشعکس قدیمی از علی سخنگو

بیوگرافی علی سخنگو و عکس های علی سخنگو | سایت روبکا

بیوگرافی علی سخنگو + عکس های علی سخنگو و همسرش

robeka.ir

مطلب پیشنهادی

بیوگرافی صبا راد مجری و نویسنده + عکس صبا راد

بیوگرافی صبا راد صبا راد با نام اصلی فاطمه راد، مجری و نویسنده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است. خلاصه بیوگرافی صبا راد : نام اصلی : فاطمه راد متولد: 59/08/30 تهران ملیت : ایران پیشه : مجری ، نویسنده تحصیلات : کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی سالهای فعالیت: 75 تا کنون همسرها: مرتضی علی آبادی (طلاق) مانی رهنما بیوگرافی صبا راد: فاطمه راد با نام هنری صبا راد متولد 30 آبان ماه سال 1359 در تهران می باشد صبا راد دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی می باشد. صبا راد گویندگی را در رادیو و از سال 75 آغاز نمود. صبا راد گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. طبق گفته صبا راد : برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و دوست داشتند که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند. عکس های جدید صبا راد صبا راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است. صب..